Kochasz książki tak mocno jak góry? A kryminały i thrillery wręcz łykasz seriami? Jeśli tak, to Wydawnictwo W.A.B. ma dla Ciebie propozycję. Do końca października trwa rekrutacja, w której poszukiwany jest tester książek. Wybrana osoba spędzi tydzień w górach czytając kryminały i thrillery, a wydawnictwo pokryje koszty pobytu i wypłaci mu honorarium.

Poszukiwany tester książek

Poszukiwany tester książek

Z okazji premiery powieści „Lissy” Luki D’Andrei (autora bestsellerowej „Istoty zła”), Wydawnictwo W.A.B. przygotowało konkurs, który wyłoni testera lub testerkę kryminałów. Do zadań szczęśliwca należeć będzie lektura jednej wskazanej przez wydawnictwo książki dziennie oraz przekazywanie w formie elektronicznej swoich rekomendacji. Wydawnictwo pokryje koszty pobytu testera w górach. Opłaci także podróż i wyżywienia oraz oczywiście zapewni zapas książek do testowania. To nie wszystko! Tester otrzyma także honorarium w wysokości 2000 zł netto!

Aby wziąć udział w rekrutacji należy przeczytać powieść „Lissy”, a następnie przesłać do wydawnictwa autorską recenzję wraz ze swoim CV. Recenzję książki należy wysyłać na adres lissy@gwfoksal.pl. W tytule maila trzeba wpisać hasło „Testerka / tester thrillerów”. Wydawnictwo czeka na zgłoszenia do końca października, a tester lub testerka zostanie wybrany do końca listopada br.

Zobacz także:

O książce „Lissy”

Tester książek. O książce Lissy

Piękna młoda Marlene, chcąc zerwać z przeszłością, decyduje się wyjść za Herr
Wegenera, bogatego kryminalistę. Po kilku latach postanawia jednak zostawić męża, a
odchodząc, zabiera coś bardzo wartościowego.

Podczas ucieczki dochodzi do wypadku, Marlene rozbija samochód i traci przytomność. Na ratunek zjawia się Simon Keller – tajemniczy pustelnik mieszkający wysoko w górach. Mężczyzna z troską zajmuje się Marlene. Powoli zaczyna się budować między nimi przedziwna więź…

Tymczasem Herr Wegener rozpoczyna poszukiwania żony. Jej zniknięcie wywołało
bowiem niebezpieczne skutki uderzające w potężną organizację przestępczą. W sprawę zostaje zaangażowany bezimienny zaufany człowiek, co oznacza wyrok: Marlene musi zginąć. Czy pustelnik zdoła ją ochronić? I czy Marlene rzeczywiście może mu zaufać?

Źródło: informacja prasowa

Komentarze