Pasjonuje Cię bieganie, zwłaszcza w wersji ultra? Jeśli tak, to na pewno kojarzysz Mike’a Wardiana. Już w najbliższą środę (10 sierpnia), pochodzący ze Stanów Zjednoczonych ultramaratończyk odwiedzi Warszawę i będzie twarzą zbliżającego się Hoka One One Open Day.

Bieg z Mike’m Wardianem

Bieg z Mike’m Wardianem
fot. materiały prasowe dystrybutora

Mike Wardian to ikona biegów długodystansowych. Ukończył niemal 100 biegów na dystansach ultra w górach i na pustyniach. W styczniu 2017 roku w ciągu zaledwie 7 dni, ze średnim czasem 2:45:56 przebiegł 7 maratonów na 7 kontynentach, wygrywając każde z zawodów! Lista jego sukcesów jest równie długa jak dystanse, które pokonuje. Mike jest także zdobywcą 3. miejsca w legendarnym Badwater 2011. Bieg organizowany w kalifornijskiej Dolinie Śmierci uchodzi za najtrudniejszy ultramaraton na świecie m.in. ze względu na ekstremalnie wysoką temperaturę.

Hoka One One Open Day

Bieg z Mike’m Wardianem zaplanowano na najbliższą środę, 10 sierpnia. Poprzedzi go spotkanie w Sklepie Biegacza Powiśle przy ul. Wybrzeża Kościuszkowskiego 45. W czasie spotkania Mike poruszy wiele wątków związanych z tajnikami biegania długodystansowego, odpowie na pytania fanów i rozda autografy. Po rozmowie przyjdzie kolej na wspólny bieg. W trakcie trwania treningu do dyspozycji uczestników będzie specjalny set obuwia Hoka One One, obejmujący kluczowe modele, jak również darmowe żele energetyczne marki GU. Na uczestników czekać będzie także 20% zniżki na zakup obuwia Hoka One One oraz konkursy z możliwością wygrania najnowszych modeli.

Zobacz także:

Mike Wardian w trakcie ultramaratonu
fot. materiały prasowe dystrybutora

Ramowy program

11.00 – 18.00: Testy obuwia Hoka One One,
18.00 – 19.00: Spotkanie Wardiana z fanami i dziennikarzami, czas na pytania i rozmowę,
19.00 – 19.40: Wspólna rozgrzewka i krótki bieg z Wardianem dla wszystkich chętnych (do dyspozycji biegaczy będzie set obuwia z kluczowymi modelami Hoka One One),
19.40 – 20.30: Poczęstunek w Sklepie Biegacza, rozwiązanie konkursów, czas na wspólne zdjęcia, rozmowy, autografy itp.

Biegaczy zainteresowanych spotkaniem organizatorzy zachęcają do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.

Źródło: informacja prasowa dystrybutora

Komentarze

Dodaj komentarz