W Zakopanem otwarto pierwszy monobrandowy sklep Columbia w Polsce. Placówka znajduje się na tętniących życiem Krupówkach. Sklep o łącznej powierzchni 214 m² oferuje najszerszy asortyment Columbii w Polsce. Gościem specjalnym otwarcia był ambasador marki w Polsce, wybitny biegacz górski i zwycięzca zeszłorocznego TDS, Marcin Świerc.

Columbia Sportswear to globalna marka tworząca świetną odzież, obuwie i innego rodzaju sprzęt dla outdoorowych entuzjastów. Produkty dedykowane są m.in. miłośnikom górskich trekkingów, biegaczom i narciarzom.

Pierwszy monobrandowy
sklep Columbia w Polsce

Monobrandowa placówka stwarza możliwość doświadczenia marki w sposób, który inne sklepy mogą zaoferować tylko w ograniczonym wymiarze. Sklep Columbia w Polsce to najlepsze produkty amerykańskiej marki w jednym miejscu, w tym sprzęt wyposażony w innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

Nowy sklep Columbia w Polsce oferuje odzież, obuwie i akcesoria chroniące przed nagłymi zmianami temperatur i pozwalające dłużej cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu. Produkty Columbia Sportswear zapewniają komfort w każdych warunkach. Chronią przed deszczem i śniegiem w mokre oraz chłodne dni i zapewniają przyjemny chłód w środku lata.

„Otwarcie pierwszego monobrandowego sklepu w Polsce to kolejny kamień milowy dla Columbii. Zakopane jest ośrodkiem cenionym przez wielbicieli górskich wędrówek i sportów zimowych. Cieszymy się, że będziemy mogli zaproponować nasze innowacyjne produkty aktywnym konsumentom i gościom odwiedzającym miasto”

– powiedział Matthieu Schegg, Vice President and General Manager, EMEA, Columbia

Sklep Columbia w Polsce mieści się w Zakopanem, przy ulicy Krupówki 37. Otwarcie połączone z uroczystością przecięcia wstęgi odbyło się 16 grudnia.

Na Górsko znajdziesz liczne testy odzieży górskiej, biegowej i narciarskiej marki Columbia. Zapraszam ⬇

Komentarze

Dodaj komentarz