14 marca ruszyła kampania pod hasłem „Sport Is The Answear – a Ty jak czujesz sport?”. Organizatorem konkursu jest sklep internetowy answear.com, a jednym z partnerów amerykańska marka Columbia produkująca wysokiej jakości sprzęt outdoorowy.

Do wygrania sprzęt Columbia

Główne zadanie uczestników akcji to wykonać zdjęcie na którym pokazują jak dbają o formę i podejmują sportowe wyzwania. Następnie fotografię należy zamieścić w serwisie Instagram wraz z hashtagiem #sportistheanswearPL oraz hashtagiem kategorii, w której chcemy ubiegać się o nagrodę. W przypadku osób walczących o sprzęt Columbii będzie to #outdoor.

W konkursie można wygrać damski lub męski zestaw sprzętu marki Columbia, w którego skład wchodzą kurtka, t-shirt i buty. Nagrodą jest także rejestracja na Łemkowyna Ultra Trail wraz z zakwaterowaniem! Ponadto, wszyscy uczestnicy konkursu mają zagwarantowaną zniżkę w wysokości 20% na asortyment sklepu answear.com. Konkurs trwa do 23 kwietnia. Szczegóły akcji znajdują się pod adresem sport.answear.com .

Sport Is The Answear

Sport Is The Answear to akcja o charakterze wizerunkowo-sprzedażowym. Skupia się na aktywności fizycznej, zdrowym trybie życia oraz promocji szerokiego asortymentu odzieży sportowej. Kampania ma na celu budowanie społeczności skupionej wokół sportu, a współpraca z Columbią ma zachęcić do udziału w niej pasjonatów outdoor’u. Akcja prowadzona jest nie tylko w Polsce, ale także w Czechach, na Słowacji, Ukrainie, Węgrzech, w Rumunii i Bułgarii.

Zobacz także:

Komentarze

Dodaj komentarz