W środę 30 maja, malownicze Bieszczady zamienią się w biegowe centrum Polski. W tym dniu startuje najbardziej wyczekiwana górska impreza biegowa w naszym kraju, czyli IV Rzeźnicki Festiwal Biegowy. W tym roku partnerem wydarzenia jest m.in. marka Hoka One One, która przy okazji imprezy przygotowała dla widzów i uczestników kilka ciekawych niespodzianek.

IV Rzeźnicki Festiwal Biegowy z Hoka One One

Bieg Rzeźnika 2017
Bieg Rzeźnika 2017

Co dokładnie w tym tygodniu będzie się działo w Bieszczadach? Spróbujmy podsumować to w liczbach: 4 dni sportowej rywalizacji, 6 niezwykle wymagających biegów, 3500 uczestników i setki kilometrów tras. Do tego mnóstwo bólu i zmęczenia, ale także radości. Punktem kulminacyjnym zawodów będzie odbywający się już po raz XV słynny Bieg Rzeźnika.

24 godzinne testy butów

W tym roku Głównym Sponsorem Branżowym imprezy została amerykańsko-francuska marka Hoka One One, zajmująca się produkcją obuwia biegowego. Specjalnie z myślą o miłośnikach biegania Hoka One One przygotowała szereg atrakcji, a najważniejszą z nich będą darmowe testy obuwia.

Hoka One One i IV Rzeźnicki Festiwal Biegowy

Na zainteresowanych – zarówno zawodników, jak i widzów – czekać będą 62 pary butów przeznaczone do testów m.in. trailowe Speedgoat 1 i 2 oraz Mafate Speed 1 i 2, a także miejskie Clifton 3 i 4 oraz Arahi 1 i 2. Wypożyczyć będzie można także najbardziej uniwersalny model producenta, czyli miejsko-terenowego Challengera ATR w wersjach 3 i 4.

Zawodnicy i goście imprezy będą mogli wypożyczyć maksymalnie po 2 modele obuwia na 24 godziny. Za wypożyczenie nie będzie pobierana żadna opłata. Wystarczy zgłosić się do stoiska Hoka One One i dobrać odpowiedni model oraz rozmiar buta. Szczegółowe zasady wypożyczeń wraz z listą dostępnych egzemplarzy, dostępne są na oficjalnej stronie IV Rzeźnickiego Festiwalu Biegowego oraz na stoisku producenta. 

Rabaty i konkursy

Osoby które zdecydują się na zakup, będą mogły liczyć na 15% rabat do wykorzystania w Sklepie Biegacza. Akcja obowiązywać będzie zarówno na stoisku w czasie trwania festiwalu, jak i później w sklepach stacjonarnych oraz internetowym. Z oferty będzie można skorzystać maksymalnie do 30 czerwca podając kod promocyjny, którym z chęcią podzielą się osoby obsługujące festiwalowe stoisko Hoka One One.

Festiwal Biegu Rzeźnika 2017. Stoisko Hoka One One
Stoisko Hoka One One na Festiwalu Biegu Rzeźnika 2017

Kolejna atrakcja to 2 konkursy, w których do wygrania będzie łącznie 5 voucherów na obuwie Hoka One One. Pierwszy konkurs już trwa na oficjalnym fanpage’u Biegu Rzeźnika. Aby do niego dołączyć, należy maksymalnie w 2 zdaniach napisać, które buty Hoka One One są ulubionymi dla uczestnika konkursu i dlaczego. Następnie należy polubić post informujący o konkursie i udostępnić go na prywatnym profilu nadając mu zasięg publiczny. Konkurs trwa do środy wieczorem. Wygrywają 3 osoby, które zgromadzą pod swoimi komentarzami największe liczby polubień.

Drugi konkurs w którym do wygrania będą kolejne 2 vouchery, odbędzie się na stoisku Hoka One One. Wystarczy zgłosić obsłudze stoiska chęć udziału i odpowiedzieć poprawnie na 2 proste pytania. W tym wypadku o zwycięzcach zadecyduje łut szczęścia, bo zostaną wybrani w losowaniu.

Losowanie i ogłoszenie wygranych konkursu internetowego odbędzie się zaraz po ceremonii wręczania nagród dla laureatów Biegu Rzeźnika. 

Komentarze

Dodaj komentarz