Buty trekkingowe Columbia Sportswear z kolekcji wiosna-lato 2022 sprostają wielu trudnym, górskim wyzwaniom. Połączenie wysokogatunkowych materiałów i wieloletniego doświadczenia amerykańskiej marki sprawia, że obuwie jest wytrzymałe i funkcjonalne. Ponadto zaawansowane technologie wykorzystane podczas projektowania modeli z najnowszej kolekcji sprawiają, że buty oferują maksymalny poziom wygody i pozwalają w komfortowy sposób pokonywać kolejne kilometry górskich szlaków.

Buty Columbia Trailstorm Waterproof

Buty Columbia Trailstorm Waterproof wyróżniają się stabilizującą śródstopie konstrukcją Navic Fit System. Zostały wykonane z wytrzymałej tkaniny syntetycznej. Model wykorzystuje membranę Omni-Tech, która zabezpiecza obuwie przed przemakaniem i zapewnia bardzo dobrą oddychalność. Na czubkach palców znajdują się poliuretanowe wzmocnienia TPU, które zabezpieczają obuwie przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Buty-Columbia-Trailstorm-Mid-Waterproof
Buty Columbia Trailstorm Mid Waterproof
Buty-Columbia-Trailstorm-Waterproof
Buty Columbia Trailstorm Waterproof

Model ma wiązanie typu Ghillie, zapewniające precyzyjne dopasowanie obuwia do stóp oraz podeszwę Adapt Trax gwarantującą dobrą trakcję w wymagającym terenie. Technologia Adapt Trax doskonale współgra ze śródpodeszwą Techlite+, która w dynamiczny sposób amortyzuje generowane podczas wędrówki wstrząsy. Podeszwa o głębokości 4 mm sprawdzi się w zróżnicowanym terenie. Buty są dostępne w wersji klasycznej (Trailstorm Waterproof) oraz w wersji z wyższą cholewką (Trailstorm Mid Waterproof). Cena wynosi odpowiednio 439,99 zł oraz 469,99 zł. W sprzedaży znajduje się model damski i męski.

Buty Columbia Peakfreak X2 OutDry

Nowoczesna, lekka konstrukcja i zaawansowane technologie powodują, że buty trekkingowe Peakfreak X2 OutDry są wszechstronne i bardzo trwałe. Cholewka jest wykonana z lekkiej siateczki, która została zgrzana z tekstylnymi wzmocnieniami. Unikatowa, umieszczona na zewnątrz membrana OutDry tworzy trwałą wodoodporną barierę. W rezultacie woda zatrzymuje się na zewnętrznej powierzchni buta, a stopy pozostają suche. Jednocześnie system OutDry tworzy większą przestrzeń suchego powietrza pomiędzy stopą i wodoodporną barierą. To redukuje ryzyko skroplenia nadmiaru potu i pomaga w utrzymaniu stałej temperatury skóry stopy.

Buty-Columbia-Peakfreak-X2-OutDry
Buty Columbia Peakfreak X2 OutDry
Buty-Columbia-Peakfreak-X2-Mid-OutDry
Buty Columbia Peakfreak X2 Mid OutDry

Wzmocniony czubek buta chroni przed nieprzyjemnymi skutkami uderzeń oraz przetarciem. Technologia Techlite zastosowana w podeszwie środkowej, zapewnia amortyzację, podparcie i ochronę stóp. Dodatkowo o wysoką przyczepność zadba podeszwa butów Omni-Grip. Jej konstrukcja będzie świetnie spisywała się podczas wędrówki na różnorodnych szlakach. Buty są dostępne w wersji klasycznej (Peakfreak X2 OutDry) oraz w wersji z wyższą cholewką (Peakfreak X2 Mid OutDry). Cena wynosi odpowiednio 499,99 oraz 559,99 zł. W sprzedaży znajduje się model damski i męski.

Buty Columbia Hatana Max OutDry

Lekkie obuwie Columbia Hatana Max OutDry to propozycja na pokonywanie górskich szlaków w szybkim tempie. Buty zostały wykonane z syntetycznej tkaniny, odznaczającej się trwałością. Wykorzystanie siateczki pozwala na lepszą cyrkulację powietrza. Z kolei elementy z poliuretanowych wzmocnień TPU poprawiają wytrzymałość cholewki. Produkt wykorzystuje możliwości membrany OutDry, która zabezpiecza obuwie przed działaniem wilgoci, nie ograniczając jednocześnie oddychalności. Śródpodeszwa Techlite+ gwarantuje dynamiczną amortyzację oraz stabilizację kroków podczas wędrówki po szlaku. Rozwiązanie to redukuje generowane wstrząsy, co pozwala chronić stawy. Buty są dostępne w wersji damskiej i męskiej w cenie 499,99 zł.

Buty-Columbia-Hatana-Max-OutDry
Buty Columbia Hatana Max OutDry

Buty trekkingwe Columbia Sportswear z kolekcji wiosna-lato 2022

Buty Columbia Sportwear z trekkingowe kolekcji wiosna-lato 2022 są dostępne w sklepach stacjonarnych: Columbia w Zakopanem, Alpin Sport, Trekker Sport, Horyzont, Eobuwie, Buty Jana, Polstor oraz online: taternik-sklep.pl, sklep-columbia.pl, 8a.pl, e-horyzont.pl, answear.com, modivo.pl, eobuwie.pl, butyjana.pl.

Komentarze

Dodaj komentarz